دانلود فایل: دانلود پایان نامه ارشد : دگردیسی زیبایی شناسی، در سینمای مستند نوین ایران

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :  دگردیسی زیبایی شناسی، در سینمای مستند جدید ایران 

تکه ای از متن پایان نامه :

امری بیش از صرفا ً انتقال تأثـرات و احســاس ها در می آیند. آن ها جای کیــفیت ها و مفا هیمی را که بیـش تر دارای ذات انتـزاعی هستند، می گیرند.

گفتار متنی می باشد که معمولاً به مقصود طرح اطلاعاتی که تصویرهای فیلم به آن نیاز داشته و خود قادر به ارائه ی آن نمی باشند، روی تصاویر فیلم خوانده می گردد. گفتار اگرچه درفیلم داستانی هم کاربرد دارد، لیکنکاربرد ویژه ای آن به فیلم مستند باز می گــردد. میزان کاربرد هر یک از این شیوه ها متفاوت بوده و بستـه به سلیقه کارگـردان و یاموضـوع و سبک فیـلم تغییر می کرده می باشد. تأثیر اصلی گفتار متن روشن ساختن و تقویت تصـویر می باشد. گفتـار متـن بایستی در تعیین مسـیر فیلم کمک کند و اطلاعـاتی را که از تصـاویر به دست نمی آید فراهم سازد.باگفتار متن در ساده ترین و مؤثرترین شکل می توان بیننده را متوجه موضوع و هدف فیلم نمود.

 

 

جشنواره بعد از برکناری کامران شیردلو مدیریت جدید تنزل نمود و نتوانست به اعتبار روزهای نخست خود برگردد؛ و در نهایت در سال 1384 به کار خود پایان داد.

جشنواره ی بین المللی سینما حقیقت بعد از جشنواره مستند کیش دومین جشنواره تخصصی فیلم مستند ایران می باشد که از سال 1386 در فصل پاییز برگزار می گردد.

نخستین دوره ی این جشنواره مهر ماه 1386 در چند بخش مسابقه ی ملی، مستندهای کمتر از 60 دقیقه که با نگاه ویژه به بحث محوری «مستند خلاق» و تأکید بر وجه حرفه ای بودنفیلم ها ومستند های بالای 60 دقیقه با تأکید بر ارزش های وجودی سینمای پیشرو ایران با 10 فیلم و بخشچشم انداز سینمای مستند سوریه و مرور دو جشنواره معتبر «هات داکز» (1)کانادا و «ایدفا»(2) ی هلندو بخش مسابقه ی بین المللی مستندهای کمتر از 60 دقیقه که در این بخش یازده فیلم از سیزده کشور جهان در کنار مستندهای کوتاه ایرانی رقابت کردند؛ و مستندهای بالای 60 دقیقهکه اکثرا ً فیلم هایی از مستند سازان جوان با اندیشه های نوو از سویی دیگر ترسیم جغرافیایی باز و بزرگ از سینمای مستند جهان با موضوعاتی متنوع، به دبیری «محمد آفریده» برگزار گردید.

شما می توانید تکه های دیگری از این مطلب را در شماره بندی انتهای صفحه بخوانید              

سینما حقیقت در سال نخست تمرکز خود را بر نمایش هر چه بیشتر آثار جدید قرار داد. دومین دوره در سال 1387 با بخش های گسترده تری برگزار گردید. مانند مرور مستند های جدید فنلاند، مرور آثار «یورگن لث»، «پیتر وینتانیک» و «ریچارد لیکاک» و چشم انداز سینمای مستند لهستان

 

 

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد):

پایان نامه دگردیسی زیبایی شناسی، در سینمای مستند جدید ایران

 

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت پی دی اف):

پایان نامه دگردیسی زیبایی شناسی، در سینمای مستند جدید ایران

از لینک پایین صفحه ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید                     

 دانلود از لینک پایین صفحه

 

این نوشته در پایان نامه های ارشد ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.