اين دستگاه اولين بار در كشور آلمان (۲ سال پيش) توليد گردید و از تكنولوژى بسيار پيشرفته اى برخوردار می باشد. در ايران نيز از ۴ ماه قبل در بيمارستان شهيد هاشمى نژاد، همگام با چندكشور اروپايى اين دستگاه براى حدود ۳۰ بيمار به كار رفته می باشد كه نتايج بسيار خوب و عوارض ناچيزى داشته می باشد.

نکته مهم : برای بهره گیری از متن کامل پژوهش یا مقاله می توانید فایل ارجینال آن را از پایین صفحه دانلود کنید. سایت ما حاوی تعداد بسیار زیادی مقاله و پژوهش دانشگاهی در رشته های مختلف می باشد که می توانید آن ها را به رایگان دانلود کنید
اميد مى رود با بهره گیری از وسيله و تكنولوژى ياد شده كه با بسترى يك روزه و بدون خونريزى و بدون الزام به بيهوشى می باشد، گامى مؤثر در جهت درمان پروستات برداشته گردد.

عصاره هاى گياهى و درمان پروستات [ December 08, 2005 ]

ایران:روغن زيتون كه عصاره گياهى می باشد داراى ساختارى می باشد كه باعث تخريب سلولهاى سرطان پرستات و مانع از رشد مجدد آنها مى گردد.
به اين تركيب موجود در روغن زيتون «زايفلاند» گفته مى گردد كه مى تواند رشد سلولهاى سرطان پروستات را تا بيش از ۷۸ درصد كاهش دهد و آنها را وادار به نابودى و مرگ كند. «زاى فلامند» داراى cox -۱ و cox -۲ مى باشد كه اين دو ماده خواص ضد التهاب و تورم دارا هستند، علاوه بر اين cox ۲ مانع از رشد سلول هاى سرطان پروستات مى گردد. اما پزشكان عقیده دارند: بهره گیری از اين داروها بيش از اندازه مى تواند باعث بروز بيمارى هاى قلبى گردد. اما مصرف روغن زيتون و عصاره هاى گياهى براى درمان سرطان پروستات به آقايان توصيه مى گردد.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و نهم دی 1386ساعت 22:25  توسط کاظمیان  | 

پروستات غده اي می باشد در آقايان که به اندازه يک گردو مي باشد . اين غده مايعي ترشح مي کند که به هنگام انزال اسپرم به آن اضافه مي گردد . پروستات درست زير مثانه قرار دارد . اين غده قسمت بالاي پيشابراه را در برمي گيرد . پيشابراه مجرايي می باشد که ادرار را از مثانه و از طريق آلت تناسلي به بيرون هدايت مي کند . بيشتر آقايان از غده پروستات بي خبرند مگر آنکه مشکلي ايجاد کند !

زیرا اين غده مي تواند منشأ مشکلاتي براي آقايان باشد .

بسياري از اختلالات ، پروستات را بزرگ مي نمايد که اين امر مي تواند موجب مسدود شدن پيشابراه گردد . اين انسداد مانع عبور ادرار شده و سلامتي – و گاهي زندگي – را تهديد مي کند .

هر مردي ممکن می باشد دچار اين اختلال گردد .

در سن ۵۰ سالگي پروستات اغلب آقايان بزرگ مي گردد ولي اين اختلال مي تواند در مردان جوانتر نيز ايجاد گردد.

معاينات منظم مي تواند به تشخيص اختلالات پروستات را عیان نمايد .

معاينه مي تواند قبل از بروز علايم به شناسايي معضلات پروستات کمک کند . وقتي اختلالات پروستات به موقع تشخيص داده گردد ، درمان قطعي اکثر آنها امکان پذير می باشد .

ممکن می باشد معضلات مذکور وخيم باشند .

علايم پروستات ممکن می باشد نشان دهنده يک مسأله ساده يا يک سرطان خطرناک باشد .

رسيدگي پزشکي فوري گاهي ضروري مي باشد .

اگر مراقبت پزشکي به تأخير افتد ممکن می باشد مسأله پروستات بدتر گردد .

سه نوع بيماري پروستات هست
برای دانلود فایل ورد متن کامل اینجا کلیک کنید