فرمت ورد:سمینار ارشد رشته برق:بررسي تئوري فيلترهاي تطبيقي غيرخطي

دانلود پایان نامه
برای دانلود فایل ورد متن کامل اینجا کلیک کنید

با عنوان :بررسیتئوری فيلترهای تطبيقی غيرخطی

در ادامه مطلب می توانید صفحات ابتدایی این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

شما می توانید تکه های دیگری از این مطلب را در شماره بندی انتهای صفحه بخوانید              

دانشگاه آزاد اسلامي

واحد تهران جنوب

دانشكده تحصيلات تكميلي

سمينار براي دريافت درجه كارشناسي ارشد“M.Sc” مهندسي برق گرايش کنترل

عنوان:

مطالعه تئوری فيلترهای تطبيقی غيرخطی

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید                     

(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)

چکیده:

مطالبی که می خوانید، سمیناری با عنوان مطالعه تئوری فیلترهای تطبیقی غیر خطی می باشد . آغاز در فصل دوم به مطالعه فیلترهای تطبیقی خطی می پردازیم که شامل ساختارها مانند ساختار FIR و IIR و کاربرها مانند کاربرد فیلتر تطبیقی در شناسایی سیستم، حذف نویز و غیره مورد مطالعه قرار می گیرند. سپس در فصل سوم به مطالعه فیلترهای تطبیقی غیرخطی می پردازیم. الگوریتم های برپایه گرادیان اظهار می شوند و سپس روش های خطی سازی سیستم های غیر خطی برای اعمال فیلتر مورد مطالعه قرار می گیرند. فیلتر سری ولترا و دو نمونه از الگوریتم های دستکاری شده ولترا یعنی الحاقی کامل و ولترای نیمه الحاقی اظهار می گردد. در ادامه به توضیح فیلترهای فضای حالت بازگشتی غیر خطی تطبیقی و محاسبات آن و روش های کاهش محاسبات گرادیان می پردازیم. پایداری و همگرایی فیلترهای غیرخطی را مورد مطالعه قرار داده و در ادامه فیلتر کالمن و سپس فیلتر کالمن توسعه یافته و UKF مورد مطالعه قرار می گیرد.

مقدمه:

فیلترهای ثابت معمولی که برای استخراج اطلاعات مورد بهره گیری قرار می گیرند دارای پارامترهای متغیر با زمان می باشد. پس اینگونه فیلترها برای سیستم هایی که پارامترهای متغیر با زمان دارند و یا اینکه متغیرهای حالت غیر خطی دارند ناکارآمد می باشند. از اینرو فیلترهای تطبیقی برای سیستم های متغیر با زمان با ساختار هایی نظیر FIR, IIR و با الگوریتم های تطبیقی مانند LMS, BNLMS,FRLS, RLS,NLMS.. مورد بهره گیری قرار می گیرند. فیلتر  معروف برای سیستم های غیر خطی، فیلتر سری ولترا می باشد.فیلتر معروف دیگری که برای سیستم های غیر خط مورد بهره گیری قرار می گیرد نوع خاصی از فیلتر کالمن می باشد که در این سمینار به تفضیل راج به آن ها بحث خواهد گردید.

تعداد صفحه :60

قیمت : 14700 تومان

 

***

—-

پشتیبانی سایت :       

———-          [email protected]

این نوشته در مهندسی برق ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخی بگذارید