با عنوان : مطالعه اکتشافی کانسارهای آهن همدان

در ادامه مطلب می توانید صفحات ابتدایی این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه آزاد اسلامی

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید                     

واحد تهران جنوب

دانشکده تحصیلات تکمیلی

سمینار برای درجه کارشناسی ارشد

مهندسی معدن –اکتشاف

عنوان :

مطالعه اکتشافی کانسارهای آهن همدان

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)

چکیده:

آهن از زمان های ما قبل تاریخ تاکنون مورد بهره گیری بشر واقع شده و اهمیت آن به دلیل آن می باشد که غیر از مواد اصلی سازنده فولاد و اساس و شالوده دنیای صنعتی امروز بر آن استوار می باشد. در طول تاریخ بشر هیچ فلزی نتوانسته می باشد به اندازه آهن گره گشای معضلات واقع گردد. به علت توزیع گسترده جغرافیایی و بهای تمام شده کم آن و بواسطه خواص مفید فولاد می توان آهن را در زمره مواد اولیه صنعت مدرن امروزی دانست گذشته از ذخایر قابل توجه و فراوانی که در ایران پیدا شده می باشد و برای صنایع مختلف مورد بهره گیری قرار می گیرد از سال های پیش پی گردیهای گسترده او نیز در مناطقی از آهن با عیار بالا و ناخالصی های آن کم بود که کشف ذخائر آهن همدان با این خصوصیات از نتایج این پیگردهای بود.

مقدمه:

تحقیقات فوق قبلاً توسط باریت ایران و شرکت اینتر ماین وابسته به سازمان گسترش روی کانسار سنگ آهن بابا علی همدان مختصری مطالعات اکتشافی و همچنین مطالعاتی بر روی نمونه های از سنگ آهن این کانسار جهت تهیه پودرهای وباریفر (اکسید های آهن ناخالص پودر شده) صورت گرفته می باشد که نتایج مثبت این آزمایش ها و عیار بالای سنگ آهن این کانسار لزوم مطالعات را در این مناطق ضروری ساخت. در این گزارش علاوه بر تأثیر های یک هزارم و ذخیره یابی کناسارهای آهن ذکر گردیده نتایج کامل تجزیه های شیمیایی و مطالعاتی که بر روی مقاطع صیقلی تعدادی چند از نمونه ها و سنگ آهن صورت گرفته شده می باشد. مختصری از نتایج مطالعات ژئوفیزیکی نیز برای هرکانسار بطور جداگانه آورده شده می باشد.

تعداد صفحه :58

قیمت : شش هزار تومان

***

شما می توانید تکه های دیگری از این مطلب را در شماره بندی انتهای صفحه بخوانید              

—-

پشتیبانی سایت :        ———-        serderehi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید