تکه ای از متن پایان نامه :

مهم‌ترین راهبردهای بانک ملت توسعه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت روابط مشتریان، بهبود کیفیت خدمات، توسعه منابع انسانی و بهبود شاخص‌های عملکرد می باشد. برای دستیابی به این راهبردها، اهدافی همچون رشد و بهره‌وری بانک، سوددهی و ارائه خدمات مناسب به مشتریان، شناخت نیازها و دسته‌بندی مشتریان و فرآیندهای مربوط به سود، آموزش‌های استراتژی محور، فن‌آوری جدید بانکی و همسوسازی اهداف فردی، بخشی و سازمانی ترسیم شده می باشد (وب‌سایت بانک ملت).

 

واحدهاي تصمیم‌گیری را می‌توان بر اساس کارایی هر يك به ترتيب صعودي يا نزولي رتبه‌بندی نمود. اين رتبه‌بندی در مورد واحدهاي غیرکارا امکان‌پذیر می باشد، اما در خصوص واحدهاي كارا كه کارایی آن‌ها برابر يك می‌باشند، بایستی از یکی از روش‌های رتبه‌بندی واحدهاي كارا بهره گیری نمود. روش اندرسون- پترسون يكي از روش‌های مذكور می باشد كه در اين پژوهش از آن بهره گیری شده می باشد.

 

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید                     

3-4 شیوه و ابزار جمع‌آوری اطلاعات

جهت جمع‌آوری اطلاعات در اين پژوهش از ابزارهاي ذيل بهره گیری شده می باشد:

  • بررسي مقالات و تحقيقات: آغاز از طريق مقالات و تحقيقات انجام‌گرفته در خصوص کارایی، مدل‌هاي سنجش کارایی و مدل‌هاي كاربردي DEA، روش ارزيابي كاراي و مدل كاربردي آن شناسايي گردید.
  • مشورت محقق با استاد راهنما برای انتخاب نوع ورودی‌ها و خروجی‌ها.

 

3-5  تعیین ورودی‌ها و خروجی‌ها

تعیین ورودی و خروجی از مباحث کلیدی در مدل‌های تحلیل‌پوششی‌داده‌ها می‌باشد.

انتخاب ورودی‌ها و خروجی‌های صحیح، برای تفسیری مؤثر و موردقبول از نتایج تحلیل‌پوششی‌داده‌ها توسط مدیریت و دیگر قسمت‌های سازمان لازم می‌باشد. راهنمایی‌های زیر می‌تواند برای تعیین ورودی‌ها و خروجی‌های مناسب قابل‌بهره گیری باشد:

الف) ویژگی یکنواختی و مثبت بودن: اندازه تمام ورودی‌ها و خروجی‌های مربوط به تمام واحدها بایستی به‌صورت اندازه‌های مثبت گزارش گردد و همین تابع روابط بین ورودی‌ها و خروجی‌ها بایستی یکنوا باشد؛ یعنی افزایش در ورودی‌ها به‌گونه منطقی با افزایش در یک یا چند خروجی دنبال گردد.

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

(فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه با فرمت ورد):

ارزیابی عملکرد با بهره گیری از مدل‌های تحلیل‌پوششی‌داده‌ها

شما می توانید تکه های دیگری از این مطلب را در شماره بندی انتهای صفحه بخوانید              

(فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه با فرمت pdf):

ارزیابی عملکرد با بهره گیری از مدل‌های تحلیل‌پوششی‌داده‌ها

از لینک پایین صفحه ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه