پایان نامه کارشناسی ارشد با عنوان : ارزیابی کیفیت خدمات همراه بانک از دیدگاه مشتریان بانک صادرات شهر بندرعباس

دانلود پایان نامه

تکه ای از متن پایان نامه :

 

از شهريور 1387 خدمات ساتنا براي حواله بين حسابها مشتريان در دو بانك معرفي شده می باشد . خدمات ساتنا در حال حاضر بدون کارمزد در تمامی شعب همه بانکها و برای انواع حساب ها ( اعم از سنتی یا متمرکز ) ارایه می گردد. (www.cbi.ir)

از طرف ديگر بيشتر بانك هاي ايران بطور مستقيم طرح هاي بانكداري الكترونيك خودرا پيش برده و مي برند . ازجمله بانك ملي با طرح سيبا ، بانك تجارت با طرح سحر ، بانك صادرات با طرح سپهر ، بانك رفاه با طرح جاري همراه ، بانك كشاورزي با طرح مهر ، در قالب اين نظام بانك هاي فعال در بخش مبادلات ارزي به تسويه حساب با ساير بانكهاي عضو مي پردازند . اين نظام به صورت لحظه اي كار ميكند و ارتباط بين مراكز اصلي بانك ها را در مبادلات ارزي مستقر مي كنند . بعلاوه در اين نظام بانك مركزي به صورت واسطه اقدام ميكند بدين معني كه بانك به مقصود تسويه حساب بين بانكي  بانك هاذ ، حسابهاي ارزي ان هارا تغيير مي دهد. به بیانی دیگر تسویه حساب در این شیوه با دخالت بانک مرکزی انجام می گیرد.

گسترش چنین نظام و امکان مبادلات ارزی بین بانکی کوشش برای زمینه سازی جهت ارتباط با بانک های دنیا می باشد و در آینده نگری این نظام یکی از مهمترین اهداف ، امکان مبادلات و تسویه حساب های جاری بین بانک های داخل و خارج ساخته شده می باشد.

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید                     

شبكه سوئيچ عمليات بانكي ‌:

علاوه بر ارتباط مبادلاتي بين شعب بانك ها ، براساس همين شبكه امكان مبادلات اصلي عمده بين بانك ها فراهم مي گردد . در اين شبكه مراكز اصلي بانك ها لحظه اي به مبادلات مختلف ريالي و ارزي مي پردازند و وصول و حواله مربوط به بانك ها به راحتي و با سرعت بالايي انتقال مي يابد .

شبكه سوئيفت :

ارتباط بين بانك ها وبانك مركزي از طريق شبكه سوئيفت فراهم شده می باشد شبكه شتاب نيز بخشي از اين شبكه به حساب مي آيند در شبكه شتاب ارتباط بين بانك ها ميسر می باشد در حالي كه در شبكه سوئيفت ارتباط بين بانك مركزي محيا مي گردد . بانكئ مركزي از طريق اين  شبكه ارتباط و مبادلات را به صورت لحظه اي با بانك هاي مختلف مستقر مي كند  به كارگيري چنين شبكه اي در ارتباطات كاهش زياد هزينه هارا به دنبال داشته می باشد علاوه بر موارد زير ساختي فوق كه به عنوان اركان اصلي بانكداري الكترونيك كشور به

شما می توانید تکه های دیگری از این مطلب را در شماره بندی انتهای صفحه بخوانید              
 

 

 

 دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه  با فرمت ورد ) :

پایان نامه ارزیابی کیفیت خدمات همراه بانک از دیدگاه مشتریان بانک صادرات شهر بندرعباس

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه  با    فرمتPDF ) :

پایان نامه ارزیابی کیفیت خدمات همراه بانک از دیدگاه مشتریان بانک صادرات شهر بندرعباس

این نوشته در پایان نامه های ارشد ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.