با عنوان : مطالعه تاثیر گزارشهای حسابرسی بررفع ابهامات و رعایت اصول و استاندارد های حسابداری در سیستم مالی موسسات اقتصادی خاتم الانبیاء

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه امام حسین

شما می توانید تکه های دیگری از این مطلب را در شماره بندی انتهای صفحه بخوانید              

پژوهشکده علوم انسانی

پایان نامه کارشنسی ارشد حسابداری

عنوان :

مطالعه تاثیر گزارشهای حسابرسی بررفع ابهامات و رعایت اصول و استاندارد های حسابداری

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)

مقدمه :

صاحب نظران ،تصمیم گیری یا انتخاب یک راهکار از میان راهکار های مختلف را مهم ترین وظیفه مدیران دانسته ، که سرنوشت موسسه در گروه همین انتخابها می باشد مدیران برای تصمیم گیری درست و منطقی علاوه بر تجربه به اطلاعات معتبر ، به موقع و قابل فهم نیاز دارند .

در دنیای امروز تصمیم گیری به مراتب پیچیده تر از دهه های گذشته بوده و طریقه پر شتاب تحولات اقتصادی و سیاسی و اجتماعی و تغییرات روزمره و قابل تامل در محیط فعالیت موسسات و شرکت ها مدیران را در برابر انتخاب هایی به مراتب دشوار تر از گذشته قرار داده می باشد به نحوی که فرایند تصمیم گیری آنها بدون وجود اطلاعات مناسی ، به موقع و قابل فهم امکان پذیر نمی باشد .

یکی از هدف های مهم حسابداری و حسابرسان تهیه گزارش های مالی و حسابرسی معتبر ، به موقع و قابل فهم میباشد تقبل هزینه های نسبتا زیاد حسابرسی توسط مجامع معمولا به مقصود بهره گیری از این گزارشات جهت رفع ابهامات و ایرادات و همچنین اعتبار دهی به صورت های مالی برای بهره گیری کنندگان می باشد .

از آنجایی که بهره گیری کنندگان از گزارش های حسابرسی متنوع بوده و دارای خواسته های متفاوتی برای تصمیم گیری خود میباشند . پس بایستی گزارشات ، به گونه جاتمع و با دقت و سرعت تهیه ، و مندرجات ان پس از طرح در مجامع توسط مدیران اجزا و حسابرسان و بازرسان نیز میزبان اجزا یا عدم اجزا آنرا پیگیری و در سنوات بعد گزارش نمایند .

این پژوهش بدنبال پاسخگویی به سوالات زیر می باشد :

آیا گزارش های حسابرسی برای مدیران قابل فهم و اجرات بوده می باشد؟

آیا مندرجات گزارش های حسابرسی توسط مراجع ذیصلاح پیگیری و اجرا می گردد ؟

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید                     

آیا گزارش های حسابرسی به موقع تهیه و ارائه می گردد ؟

آیا جلسات مجامع به موقع برگزار می شوند ؟

تعداد صفحه :102

قیمت : شش هزار تومان

***

—-

پشتیبانی سایت :        ———-        serderehi@gmail.com

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

***  ***

دیدگاهتان را بنویسید