با عنوان : عوامل موثر بر کیفیت حسابرسی مستقل

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه الزهرا

دانشکده علوم اجتماعی و اقتصاد

شما می توانید تکه های دیگری از این مطلب را در شماره بندی انتهای صفحه بخوانید              

جهت اخذ درجه کارشناسی ارشد رشته حسابداری

عنوان :

عوامل موثر بر کیفیت حسابرسی مستقل:

از دیدگاه حسابرسان مستقل و بهره گیری کنندگان خدمات حسابرسی

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)

چکیده:

دنیای تجاری و حرفه ای دستخوش تحولات بسیاری شده می باشد . یکی از علت های این تحولات جهانی شدن اقتصاد می باشد . جهانی شدن نه تنها به تجارت بلکه به حرفه های مختلف نیز تسری یافته می باشد . در نتیجه تقاضا برای دقت نظر بیشتر نسبت به نتیجه کارهای حرفه ای رو به افزایش می باشد . در چنین محیطی که تغییرات به سرعت انجام می گردد و تحولات در هر مکانی محسوس و با زندگی بشر عجین شده می باشد ، کیفیت پیش شرط ورود به اقتصاد جهانی می باشد . لذا بالا بردن مداوم کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده از ضروریات یه شمار می رود .

هدف اصلی این پژوهش شناسایی عوامل موثر بر کیفیت حسابرسی مستقل از دیدگاه بهره گیری کنندگان و حسابرسان مستقل می باشد . از این رو با بهره گیری از متون و ادبیات حسابرسی ، استاندادهای پذیرفته شده حسابرسی بیانیه ها و با لحاظ داشتن شرایط محیطی ایران و با صلاحدید اساتید راهنما و مشاور پژوهش در نهایت 28 عامل موثر بر کیفیت حسابرسی مستقل شناسایی گردید و مبنای طراحی سوال های ابزار اندازه گیری قرار گرفت .

اطلاعات لازم برای پژوهش بخشیدن به اهداف پژوهش با بهره گیری از پرسشنامه کتبی جمع آوری گردید . جامعه آماری پژوهش متشکل از دو گروه بود . بهره گیری کنندگان خدمات حسابرسی شامل مدیران شرکتهای سرمایه گذاری و مدیران اعتبارات بانک ها و حسابرسان مستقل شامل شرکای موسسات حسابرسی مدیران ارشد و مدیران فنی سازمان حسابرسی .

تعداد صفحه :174

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید                     

قیمت : شش هزار تومان

***

—-

پشتیبانی سایت :        ———-        serderehi@gmail.com

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

***  ***

دیدگاهتان را بنویسید