با عنوان:تحلیل خمش استاتیکی تیر ساندویچی انحنادار با هسته انعطاف پذیر و ماده هدفمند

شما می توانید تکه های دیگری از این مطلب را در شماره بندی انتهای صفحه بخوانید              

در ادامه مطلب می توانید صفحات ابتدایی این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه آزاد اسلامي
واحد تهران جنوب
دانشكده تحصيلات تكميلي
“M.Sc” پايان نامه براي دريافت درجه كارشناسي ارشد
مهندسي مكانيك – طراحی کاربردی
عنوان :

تحلیل خمش استاتیکی تیر ساندویچی انحنادار با هسته انعطاف پذیر و ماده هدفمند

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)

چكيده:

یک تیر انحنادار با در نظر گرفتن انعطاف پذیری عرضی در هسته و اینکه هسته FGM باشد به لحاظ استاتیکی تحلیل گردیده می باشد. ضخامت رویه بالایی و رویه پایینی نازک در نظر گرفته شده می باشد. و در هسته از تئوریی مرتبه بالا بهره گیری شده می باشد. معادلات هسته در یک فرم کلی و برای تمام انواع FGM ها قابل بهره گیری می باشد. نتایج با در نظر گرفتن هسته به صورت کلی و برای تمام انواع FGM ها قابل بهره گیری می باشد. نتایج با در نظر گرفتن هسته به صورت P-FGM به دست آمده و با تیر ساندویچی مسطح مشابه مقایسه شده می باشد.

مقدمه:

از معضلات اساسی در سازه های ساندویچی، می توان به مقاومت کم محل اتصال بین رویه ها و هسته و استحکام پایین در سطوح اتصال تصریح نمود که در اکثر موارد عیب جدایش رویه ها از مغز به وجودمی آید. تعامل اثرات مغز یا هسته با رویه ها از نظر عملکرد پیش روی بارهای ضربه ای و نیز واکاوی ارتعاشی باعث پیچیده شدن موضوع می گردد. مطلب با اهمیت دیگر رفتار انعطاف پذیر هسته میانی می باشد که باعث پیچیده شدن موضوع می گردد. سازه های ساندویچی امروزه بیشتر و بیشتر مورد بهره گیری قرار می گیرند. بیشتر ضوابط طراحی برای اعضای ساندویچی مسطح مناسب هستند در حالی که در انواع زیادی از سازه های ساندویچی گوشها هاو انحنا هایی وجود دارند. واگن قطارها، بدنه کشتی ها، هواپیماها، ماشین های مسابقه ای پیشرفته، کانتینرها و مخازن با مقاطع مدور، تنها نمونه هایی از وجود قسمت های انحنا دار در سازه های ساندویچی می باشد. در این رساله کوشش شده می باشد تا تاثیر ساندویچی انحنادار به عنوان عضوی پرکاربرد در سازه های ساندویچی فرموله گردد تا راه برای طراحی هرچه بیشتر اینگونه سازه ها هموارتر نماید.

تعداد صفحه : 130

قیمت : شش هزار تومان

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید                     

***

—-

پشتیبانی سایت :       

———-          serderehi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید