با عنوان:مطالعه دقت نرم افزارهای (ABAQUS, ANSYS, NASTRAN) برای حل مسائل یکسان پلاستیسته

در ادامه مطلب می توانید صفحات ابتدایی این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه آزاد اسلامي
واحد تهران جنوب
دانشكده تحصيلات تكميلي
“M.Sc” پايان نامه براي دريافت درجه كارشناسي ارشد
مهندسي مكانيك –طراحی کاربردی
عنوان :

مطالعه دقت نرم افزارهای (ABAQUS, ANSYS, NASTRAN) برای حل مسائل یکسان پلاستیسته

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

شما می توانید تکه های دیگری از این مطلب را در شماره بندی انتهای صفحه بخوانید              

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)

چكيده:

برای ارائه یک سمینار پرمحتوا و جمع آوری یک عده تحلیل ها و اظهار آن برای چنین موضوعی ما آغاز به مطالعه های بعمل آمده در زمان گذشته می رویم و اطلاعات مربوطه در این خصوص را از کتاب ها، مقالات، سایتهای علمی و .. پیدا کرده و بعد از بدست آوردن اطلاعاتی در مورد تاریخچه و تحلیل های انجام شده درمورد این موضوع که قبلاً توسط دیگران ثبت شده اند مسئله ای را از تئوری پلاستیسیته انتخاب نموده و با نرم افزارهای Abaqus,Ansys,Nastran تجزیه و تحلیل می نماییم و دقت و کارایی آن ها را در خصوص حل مسائل پلاستیسته مورد ارزیابی قرار می دهیم. با در نظر داشتن اطلاعات گرفته شده از سایت های مختلف و کتابهای مربوط به بحث پلاستیسیته ما مضوعات مرتبط با این عنوان را پیدا می کنیم که ترجمه Abstract چند نمونه از آن ها را با عناوین شان به ترتیب زیر می آوریم.

مقدمه:

در این سمینار هدف نهایی مطالعه دقت تحلیل نرم افزارهای Abaqus,Ansys,Nastran برای مسائل یکسان پلاستیسیته می باشد. با در نظر داشتن نیاز صنایع امروزه به اهمیت مسئله پلاستیسیته و تاثیری که بر روی منطقه الاستیک دارد. و تحلیل هایی که توسط کامپیوتر و بدون عدم دخالت نیروی انسانی انجام می گردد. در این امر می توان مسائل پیچیده تری را در مدت زمان کم حل نمود. انجام این چنین تحقیقی گام کوچکی در تحقق این امر خواهد بود. هدف نهایی این می باشد که با پردازش اطلاعات بتوانیم نرم افزارهای قدرتمند را در این خصوص معرفی کنیم. بطوریکه در قسمت های بعدی ذکر خواهد گردید در این موارد از طراحی ها و نظریه های کاملاً مجزا بهره گیری شده می باشد. در حالت کلی دو هدف زیر را دنبال خواهیم نمود.

هدف اول آشنایی با کارهای انجام شده قبلی و منابع مربوط به موضوع می باشد.

هدف نهایی مقایسه دقت نرم افزارهای مختلف Abaqus,Ansys,Nastran برای حل مسائل یکسان پلاستیسیته می باشد. این ساختار پیشنهادی به ما این امکان را می دهد که به طراحی مجزایی جهت افزایش دقت و سرعت در تحلیل هایمان برسیم.

تعداد صفحه : 96

قیمت : شش هزار تومان

***

—-

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید                     

پشتیبانی سایت :       

———-          serderehi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید