فایل تحقیق : دانلود تحقیق در مورد پروژه روانشناسی یادگیری -قسمت بیستم

دانلود پایان نامه

مشتری : به فرد یا افرادی گفته می گردد که متقاضی محصولات میباشند . این افراد تقاضا خود را برای شرکت ارسال می کنند ، البته این ارتباط می تواند از طرف شرکت انجام پذیرد .

 

نکته مهم : برای بهره گیری از متن کامل پژوهش یا مقاله می توانید فایل ارجینال آن را از پایین صفحه دانلود کنید. سایت ما حاوی تعداد بسیار زیادی مقاله و پژوهش دانشگاهی در رشته های مختلف می باشد که می توانید آن ها را به رایگان دانلود کنید

برای دانلود فایل ورد متن کامل اینجا کلیک کنید

فروش : به منزله خروج کالا از انبار و صدور برگ خروج کالا و بدنبال آن صدور فاکتور برای مشتری می باشد . فروش زمانی کامل انجام میشود که کالا از انبار خارج گردد .

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید                     
شما می توانید تکه های دیگری از این مطلب را در شماره بندی انتهای صفحه بخوانید              

انبار : به منزله محل نگهداری کالا می باشد .

موجودی کالا : تعداد کالایی که در انبار هست و این موجودی همه روزه در حال تغییر می باشد .

سفارش کالا : تقاضا از سوی مشتری می باشد که برای رئیس هر بخش فرستاده میشود . این درخواست آغاز از جهت اعتبار مشتری و سپس از لحاظ مطابقت با موجودی کالا در انبار مطالعه شده که شامل گذراندن تمام مراحل برای انجام درخواست کالا از سوی مشتری می باشد و شامل پر کردن فرم دستی درخواست کالا ، اعتبار سنجی ، تأیید توسط سرپرست و مدیر فروش و کنترل موجودی های ذکر گردیده در درخواست می باشد .

دستور تحویل کالا : اجازه درخواست کالا از انبار را به مشتری می دهد مراحل تحویل کالا به مشتری پس از تأیید برگ درخواست مشتری می باشد دستور تحویل کالا توسط واحد کنترل صادر شده و سپس به مشتری تحویل می گردد .

فاکتور : صورتحساب کالا می باشد که برای مشتری ارسال می گردد .

پیش فاکتور : برای بعضی از مشتریان مطابق با درخواست کلا ، پیش فاکتور صادر می گردد این پیش فاکتور جهت اطلاع مشتریان از قیمت های مبلغی می باشد که بایستی توسط آنها پرداخت گردد.

تغییر نگرشها : برای تغییر دادن

 1- عنصر شناختی یک توجه : می توان اطلاعات تازه و متفاوت در اختیار افراد گذاشت ، برا ی اینکار می توان از شیوه های مختلف کمک گرفت مثل بحث ، مطالعه کتاب ، تبلیغات تلویزیونی ، مثلاً در کشورما ، توجه اکثر مردم بر این می باشد که ارامنه در مجموع افراد فنی هستند در کار خود تقلب نمی کنند ، و جدان کاری دارند .

می دانیم این توجه کاملاً افراطی می باشد زیرا بین آنها نیز احتمالاً کسانی پیدا می شوند که نه تنها در کار تقلب می کنند بلکه حق دیگران را هم ضایع می کنند ، برای تغییر دادن این توجه افراطی می توان نمونه هایی را نشان داد که برخلاف توجه قبلی اقدام می کند .

2- تغییر عنصر عاطفی : برای تغییر دادن عنصر عاطفی توجه بایستی ترتیبی داد که فرد تجربه های تازه کسب کند و احساساتی را بدست آورد که او را در تغییر توجه کمک می کند .

3- تغییر عنصر رفتاری : مؤثر ترین شیوه برای تغییر عنصر رفتاری توجه اینست که افراد را وادار کنند تا خلاف آن چیز که را که به شدت مورد توجه آنهاست انجام دهند . برای تغییر دادن رفتار راه بردهای زیادی هست که به بعضی از آنها تصریح می گردد .

1- بازسازی محرک – این کار به اصلاعات وضوح و نظم و ارائه محرک و مخصوصاً به اعتبار ارائه دهنده محرک وابسته می باشد .

2-  پایین آوردن اعتماد به نفس فرد از طریق بم باران او با اطلاعات زیاد این کار باعث می گردد تاثیر فرایند جذب اطلاعات دیگر کاهش یابد .

3- ایجاد رفتار ناهماهنگ که موجب تنش فرد می گردد زیرا او مجبور می گردد توجه خود را تغییر دهد تا با رفتار جدید خود هماهنگی داشته باشد .

4- مثبت کردن اثر گروه  ، به این معنا که ارزشها و هنجارهای مشترک و مورد تأیید بر فرد اثر گذارد ، تأثیر و روابط فرد و بدنبال او نگرشهای فرد تغییر پیدا کند .

این نوشته در پایان نامه های ارشد ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید