دانلود ارشدبررسی مسائل کیفیت توان، پیدا کردن یک مشخصه درست از پدیده¬های کیفیت توان و ارائه راهکاری مناسب برای شرکتها و کاربران

دانلود پایان نامه

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :مطالعه مسائل کیفیت توان، یافتن یک مشخصه درست از پدیده¬های کیفیت توان و ارائه راهکاری مناسب برای شرکتها و کاربران 

تکه ای از متن پایان نامه :

1-3-1-3- پديده گذرا در سيستم هاي قدرت:

اضافه ولتاژهاي تخليه جوي داراي فركانس بالايي هستند اين فركانس در حدود 10 كيلوهرتز تا 3 مگاهرتز مي باشند و مدت زمان گذر اين موج در حدود نانوثانيه می باشد.

1-3-1-3-4-

اضافه ولتاژهاي مربوط به پست:

الف) حالتهاي گذرا فوق سريع – ( پديده موج)

اين نوع پديدههاي گذرا از تخليه الكتريكي جوي روي خطوط انتقال و قطع و وصلهاي سريع كه معمولا در شبكه ايجاد ميگيرد ناشي مي گردد. اين حالتهاي گذرا سرشتي كاملا الكتريكي دارند و تنها در خطوط انتقال ديده ميشوند. از نظر فيزيكي اختلال از اين نوع منجر به يك موج الكترومغناطيسي ميشود كه با سرعتي نزديك به سرعت نور در طول خطوط منتشر ميشود و موجب افزايش دامنه امواج برگشتي در پايانههاي خط ميگردد كه بعد از چند رفت و برگشت در طول خط در طي چند ثانيه به دليل تلفات موجود در خطوط اين امواج به صورتي تضعيف ميشوند و پس از چند رفت و برگشت از بين ميروند.

مطالعه مسائل کیفیت توان، یافتن یک مشخصه درست از پدیده¬های کیفیت توان و ارائه راهکاری مناسب برای شرکتها و کاربران

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

این نوشته در پایان نامه های ارشد ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.