دانلود پایان نامه کارشناسی ارشدشناسایی مسائل کیفیت توان، پیدا کردن یک مشخصه درست از پدیده¬های کیفیت توان و ارائه راهکاری مناسب برای شرکتها و کاربران

دانلود پایان نامه

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :مطالعه مسائل کیفیت توان، یافتن یک مشخصه درست از پدیده¬های کیفیت توان و ارائه راهکاری مناسب برای شرکتها و کاربران 

تکه ای از متن پایان نامه :

 

ب) حالتهاي گذراي نيمه سريع «‌پديده اتصال كوتاه »:

تعداد زيادي اتصال كوتاه كه در خطوط انتقال بدون حفاظ روي ميدهند ناشي از شكست الكتريكي عايقها بر اثر موجهاي توليد شده ميباشند. و يا خرابي در مقرهها و عواملي مثل باران و برف و يخ زدگي مقرهها و همچنين برخورد اجسام خارجي با خطوط و ساير عوامل مكانيكي ديگر باعث چنين پديدهاي مي بسياري از اتصال كوتاهها موقتي بوده و بخودي خود برطرف ميگردند. به همين مقصود در اقدام، در بعضي نقاط سيستم از كليدهاي وصل مجدد بهره گیری ميگردد. اين كليدها پس از وقوع اتصال كوتاه يك يا دو بار و يا بيشتر وصل ميشوند تا از برطرف شدن اتصال كوتاه مطمئن شوند اگر پس از يك ، دو يا چند بار وصل مجدد هنوز اتصال كوتاه مستقر باشد كليد به طور دائمي باز خواهند ماند. زمان كلي اقدام اين كليدها ممكن می باشد تا يك ثانيه نيز بطول انجامد.

اتصال كوتاه متقارن باعث ميشود تا ظرفيت انتقال توان يك خط به سرعت صفر برسد، اتصال كوتاههاي دو فاز با هم و زمين تكفاز با زمين باعث از كار افتادن خط خواهد گردید.

مطالعه مسائل کیفیت توان، یافتن یک مشخصه درست از پدیده¬های کیفیت توان و ارائه راهکاری مناسب برای شرکتها و کاربران

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

این نوشته در پایان نامه های ارشد ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.