دانلود فایل: دانلود پروژه در مورد تولیدی پوشاک – قسمت اول

دانلود پایان نامه

هدف تشکیل این گروه کسب درامد برای زنان سرپرست خانوار می باشد .

زمينه و هدف: معضل بيکاری به عنوان يک مشکل اجتماعی اولويت دارد. از آنجا که وضعيت اشتغال زنان در ايران مانند بسياری از کشورهای در حال توسعه، در وضعيت مطلوبی نيست، همواره زنان فرصت های شغلی کمتری دارند و غالباً در بخش غيـر رسمی با انـدک دستمزد مشغول بکارند اين مداخله با هدف توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و تشکيل گروههای خوديار به عنوان راهکار کوتاه مدت و عملی برای قشر آسيب پذير زنان آن جامعه محلی انجام گردید.

نکته مهم : برای بهره گیری از متن کامل پژوهش یا مقاله می توانید فایل ارجینال آن را از پایین صفحه دانلود کنید. سایت ما حاوی تعداد بسیار زیادی مقاله و پژوهش دانشگاهی در رشته های مختلف می باشد که می توانید آن ها را به رایگان دانلود کنید

افراد این گروه را زنان سرپرست خانوار تشکیل داه اند می باشد و هدف از این تشکیل گروه کسب درامد برای چرخاندن زندگی آنها می باشد .

    مقدمه :

صنعت نساجي، پس از صنعت نفت مهم ترين و اشتغال زاترين صنعت كشور بوده و به واسطه وابستگي اندك آن به منابع خارجي توانسته می باشد طي دهه هاي اخير رشد مناسبي داشته باشد.

تولید پوشاک  يكي از شاخه هاي صنعت نساجي می باشد كه با در نظر داشتن نیاز روز جامعه هرچه برتعداد تولیدی های این صنعت اضافه گردد نیاز کشور را به محصولات خارجی کمتر می کند . امروزه انواع مختلف تولید پوشاک هست و مورد بهره گیری قرار می گیرد .  از آن جمله انواع لباس می توان پوشاک زمستانه ، پوشاک بچگانه ، پوشاک زنانه ، پوشاک مردانه و…. تصریح نمود.

در تولید پوشاک از وسایل زیادی بهره گیری می گردد مانند ، چرخ های سردوز ، چرخ میاندوز ، چرخ راسته دوز، اتو های دستی صنعتی ، اتو های بخار ،انواع پارچه ها و….

در تولید پوشاک انچه می تواند مد نظر باشد احیای فرهنگ یک جامعه می باشد که نوع پوشش می تواند مذهب ان جامعه و فرهنگ افراد ان جامعه را نشان دهد با در نظر داشتن این موضوع مهم افزایش تولیدی های داخلی می تواند نقطه خوبی برای وارد شدن فرهنگ ایرانی در کشور های مختلف یا همین در کشورخودمان ایران باشد اگر تولید پوشاک ایرانی بالا رود انجناس داخلی یعنی اجناس ایرانی داخل بازار فروش ،می تواند رقیب خوبی برای اجناس خارجی باشد .

در صورت اجرای این طرح محصولات تولید آن انواع پوشاک  که به دلیل نیاز آن در بازار ایران می تواند از فروش خوبی برخوردار باشد .ضمن اينكه با در نظر داشتن ماهيت اين فعاليت توليدي مي توان از نيروي كار بانوان در رده هاي تخصصي و كارگري نيز بنحومقتضي بهره گیری نمود.

توجیه اقتصادی طرح :

  • سرمایه گذاری ثابت
    • مکان اجرای طرح

متراژ (مترمربع) رهن مکان کرایه مکان
100 000/000/6 200000

 محوطه سازی

ردیف توضیح مقدار هزینه واحد(هزار تومان) هزینه کل (میلیون تومان )
1 زیبا سازی اطراف تولیدی 10متربنر 7000هرمتر 70000
جمع 7000 700000

ساختمان ها

ردیف توضیح زیربنای (m2) هزینه واحد(هزار ریال) هزینه کل(هزار ریال)
1 انبار مواد اولیه و محصول 30 150000هرماه 1800000سالیانه
شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید