پایان نامه با موضوع هنجارها در جامعه دینی و تبلیغ کالاهای هنجارشکن در رسانه-دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :هنجارها در جامعه دینی و تبلیغ کالاهای هنجارشکن در رسانه

تکه ای از متن پایان نامه :

تبلیغات به انگلیسی : (Advertising)  به فرانسوی (Publicité ) ریشه درزندگی اجتماعی انسانها دارد عملی می باشد که در آن فروشنده یا تولید کننده‌ای با انجام امری کوشش می‌کند که خریدار بالقوه را از تولید این محصول آگاه کند.انجام این اقدام با روش‌های گوناگونی انجام می‌گردد

سه هدف عمده برای تمامی فعالیت های تبلیغاتی ، درکتابهای بازاریابی عنوان میشود : اطلاع دهندگی (Informing) ترغیب کنندگی (Persuading) و یادآوری کنندگی (Reminding).

بسیاری از شرکت‌ها کوشش می‌کنند تا به هر طریق ممکن در قالب محدودیت‌های قانونی موجود برای مخاطبان جذاب به نظر برسند. بعضی شرکت‌ها و آژانس‌های تبلیغاتی احساس می‌کنند که چنین رفتاری موجه و منطقی می باشد. به هر حال، دیگر شرکت‌ها و مخاطبان بر این باورند که تبلیغ کنندگان بایستی احساسی عمیق‌تر نسبت به مسئولیت اجتماعی داشته و قوانین اخلاقی مخصوص به خود را با در نظر داشتن ارزش‌های جامعه توسعه دهند. بعضی سوالات درمورد مسئولیت اجتماعی در تبلیغات پاسخی واضح نداشته اما وابسته به اعتقادات یک شرکت و مخاطبان آن می باشد

در این پژوهش قصد برآن می باشد تا ضمن مطالعه ضرورت های مطرح کردن و ترویج رسانه ای کالاهای خاص در جامعه، همچنین راه های انجام دادن این کار از نگاه صاحبنظران و ارتباط گران حوزه رسانه ها ، بویژه افرادی که در حوزه رسانه و تبلیغات فعالند ، مورد مطالعه قرار گیرد و در نهایت امکان برآورده کردن  نیاز جامعه به چنین محصولاتی از طریق معمول و توام با آگاهی بخشی از مبادی رسمی و نیمه رسمی مطالعه گردد.

روش پژوهش مورد بهره گیری در این پژوهش ، تجزیه و تحلیل کیفی دیدگاههای صاحبنظران و ارتباط گران حوزه رسانه ای ، بصورت نمونه گیری هدفمند می باشد . تکنیک مورد بهره گیری برای جمع آوری داده ها از روش مصاحبه ی عمقی ، در پروسه زمانی مشخص شده می باشد و دیدگاههای آنان با ده سوالی که قبل طراحی شده بود به دست آمده می باشد.

برای خوانش اطلاعات و داده ها ، پاسخ ها به شکل گزاره درآمده و در 10 جدول مربوط به هر سوال قرارداده گردید. با

هنجارها در جامعه دینی و تبلیغ کالاهای هنجارشکن در رسانه مورد پژوهی ماهواره

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

این نوشته در پایان نامه های ارشد ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.