پایان نامه بررسی مسائل کیفیت توان، پیدا کردن یک مشخصه درست از پدیده¬های کیفیت توان و ارائه راهکاری مناسب برای شرکتها و کاربران

دانلود پایان نامه

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :مطالعه مسائل کیفیت توان، یافتن یک مشخصه درست از پدیده¬های کیفیت توان و ارائه راهکاری مناسب برای شرکتها و کاربران 

تکه ای از متن پایان نامه :

در نتيجه هر كدام از ژنراتورها در معرض يك گشتاور شتاب دهنده واقع ميشوند كه در صورت تداوم ميتواند به خطرناكترين حالتهاي گذاري يك سيستم قدرت يعني نوسانات مكانيكي روتور ماشين سنكرون منجر ميشود  كه چنين اتفاقي باعث خاموشي بخشي از سيستم قدرت يا تمامي آن مي‌گردد.

1-3-1-4-

تغییرات ولتاژ:

هر گونه تغییر در مقدار ولتاژ در فرکانس اصلی نسبت به مقدار نامی با نام تغییرات ولتاژ شناسایی می گردند. در استانداردها بر اساس طبیعت متفاوت این تغییرات، دسته بندیهای متفاوتی انجام میگیرد. مطابق استاندارد ملی ایران، تغییرات ولتاژ بصورت زیر طبقهبندی میگردند:

1-3-1-4-1-

تغییرات بلند مدت ولتاژ:

برآمدگی ولتاژ معمولا روی فازهای بدون خطای یک سیستم سه فاز ظاهر میشود و ناشی از خطای تک فاز در همان سیستم می باشد. علت دیگر آن حذف بار میباشد که پس از آن ولتاژ بالا میرود. برآمدگی ولتاژ میتواند کنترلرهای الکتریکی و راهاندازی های موتورهای الکتریکی را از کار بیاندازند.

 

 

 

مطالعه مسائل کیفیت توان، یافتن یک مشخصه درست از پدیده¬های کیفیت توان و ارائه راهکاری مناسب برای شرکتها و کاربران

 

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

 

این نوشته در پایان نامه های ارشد ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.