پایان نامه کارشناسی ارشدبررسی مسائل کیفیت توان، پیدا کردن یک مشخصه درست از پدیده¬های کیفیت توان و ارائه راهکاری مناسب برای شرکتها و کاربران

دانلود پایان نامه

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :مطالعه مسائل کیفیت توان، یافتن یک مشخصه درست از پدیده¬های کیفیت توان و ارائه راهکاری مناسب برای شرکتها و کاربران 

تکه ای از متن پایان نامه :

بهره گیری از تبدیل فوریه، تبدیل

S و تبدیل موجک به تنهایی نمیتواند برای استخراج ویژگی موثر باشد. زیرا هر کدام ضعفهایی دارند. اخیرا مقالاتی به بهره گیری از حالت ترکیبی تبدیل موجک و فوریه پرداختهاند.

استخراج ویژگی با موجک به نویز حساس میباشد مخصوصا اگر در سطوح جزییات بالا ویژگیها استخراج شوند.

در بعضی از مقالات چاپ گردیده به تعداد کمی از اغتشاشات کیفیت توان پرداخته شده می باشد

در بسیاری از تحقیقات پیشین، بخش انتخاب ویژگی برای بهبود اقدام سیستم تشخیص وجود ندارد.

اصولا عملکرد ابزارهای تشخیص الگو به چند پارامتر داخلی وابسته می باشد که این پارامترها در بسیاری از مقالات پیشین بوسیله کوشش و خطا تنظیم شده می باشد.

در بسیاری از کاربردهای عملی در این حوزه، دقت و بازده روشهای موجود مناسب نمیباشد و بایستی بهبود یابد.

در تحقیقات پیشین، بیشتر کوشش بر این می باشد که الگوریتم پیشنهادی دارای دقت بالایی باشد. در بسیاری از این تحقیقات عملکرد یک سیستم مونیتورینگ آفلاین مورد مطالعه قرار گرفته می باشد.

علی رغم اینکه در مقالات چاپ شده در این حوزه، الگوریتمهای زیادی بهکار رفته می باشد اما کمبود مطالعه جامع و مقایسه عملکرد الگوریتمهای مختلف، مشاهده میشود.

 

 

 

مطالعه مسائل کیفیت توان، یافتن یک مشخصه درست از پدیده¬های کیفیت توان و ارائه راهکاری مناسب برای شرکتها و کاربران

 

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

 

این نوشته در پایان نامه های ارشد ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.