جدید: پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت : بررسی و مقایسه تاثیر هر سهم ، سود تقسیمی هر سهم و نرخ رشد سود شرکت بر قیمت سهام در بورس

دانلود پایان نامه

با عنوان : مطالعه و مقایسه تاثیر هر سهم ، سود تقسیمی هر سهم و نرخ رشد سود شرکت بر قیمت سهام در بورس  

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه امام صادق

دانشکده معارف اسلامی و مدیریت

پایان نامه دوره کارشناسی ارشد مدیریت گرایش مدیریت مالی

عنوان :

مطالعه و مقایسه تاثیر هر سهم ، سود تقسیمی هر سهم و نرخ رشد سود شرکت بر قیمت سهام در بورس 

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)

چکیده :

از آنجا که تعیین قیمت عادلانه سهام مهمترین وظیفه بورس می باشد به نحوی که طرفین معامله اطمینان حاصل کنند که از انجام معامله ضرری نمی بینند در این راستا شناخت عوامل موثر بر قیمت سهام می تواند تأثیر عمده ای در تکامل و رشد معاملات سهام اعمال کند.

 شناخت عوامل موثر بر قیمت سهام به انجام صحیح تر معاملات کمک نموده در نتیجه قیمت معاملاتی سهام به قیمت ذاتی نزدیک می گردد و بحرانهای بورس و تغییرات شدید قیمت سهام را کاهش می دهد.

شما می توانید تکه های دیگری از این مطلب را در شماره بندی انتهای صفحه بخوانید              

در واقع آرامش و تثبیت وقتی در بازار سرمایه حاصل می گردد که تعادل و نظم در شیوه قیمت گذاری سهام در بازار سرمایه به وجودآید و آن هم تنها با اعمال و بکارگیری جدی و عملی روشهای منطقی قیمت گذاری سهام حاصل می گردد.

دراین پژوهش کوشش شده می باشد تا عملکرد بازار سهام تهران طی سالهای 70 الی 79 در ارتباط با بعضی عوامل موثر بر قیمت سهام یعنی سود هر سهم سود تقسیمی هر سهم و نرخ رشد سود شرکت مورد مطالعه قرار گیرد .

در این راستا ارتباط همبستگی بین قیمت معاملاتی سهام 50 شرک نمونه و عوامل ذکر گردیده در بالا مورد مطالعه قرار گرفت که نتیجه نشان دهنده وجود بعضی کاستی ها در بورس تهران بود . نتایج حاصل از پژوهش حاضر بیانگر آنست که در بورس اوراق بهادار تهران طی سال های 79-70 بین قیمت سهام و سود هر سهم و نیز بین قیمت سهام شرکت و سود تقسیمی هر سهم ارتباط معنی داری وجود داشته می باشد اما ارتباط معنی داری بین قیمت سهام شرکت و نرخ رشد سود شرکت وجود نداشته می باشد .

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید                     

تعداد صفحه :149

قیمت : 14700 تومان

***

—-

پشتیبانی سایت :        ———-        [email protected]

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

***  ***

این نوشته در رشته مدیریت ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید