فایل پایان نامه : پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت : بررسی موانع استقرار بودجه عملیاتی در ایران و ارائه یک مدل برای آن

دانلود پایان نامه

با عنوان :  مطالعه موانع استقرار بودجه عملیاتی در ایران و ارائه یک مدل برای آن

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)

مقدمه :

با در نظر داشتن اهميت بودجه ريزي بعنوان ابزاري براي ماليه عمومي و سياست مالي دولت علم و احاطه كامل نسبت به اصول بودجه ريزي زمينه هاي قانوني بودجه و ساير مشخصات آن براي اداره كنندگان امور عمومي جامعه و سازمانهاي دولتي بسيار ضر وري می باشد.
نظام بودجه ريزي يكي از خرده نظام هاي موجود در يك نظام اقتصادي سياسي و اجتما عي می باشد. نظام بودجه ريزي همانند شريان يك موجود زنده مي باشد كه وظيفه انتقال خون حياتبخش درآمدهاي دولت به بخشهاي مختلف جامعه و اقتصاد را بعهده دارد . به همين دليل هر گونه اختلال گرفتگي و بيماري در اين شريان كل پيكره كشور را با بحران مواجه مي كند .

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید                     

نظامهاي سنتي بودجه ريزي تنها بدنبال كنترل اين می باشد كه مبالغ (بودجه – ای ) (چگونه)  و ( كجا) هزينه مي گردد و در پي اين نبوده می باشد كه اين هزينه ها برای چه اهدافي انجام می گردد .

ساختار سنتی بودجه   (كنترل ) را تنها به منزلة کنترل  مقدار مصرف بودجه و فرايند هزينه آن قلمداد مي كند.اين ساختار  نمي توانند اطلاعاتي در مورد ارتباط ميان  (منابع ) مصرف شده و (نتایج )بدست آمده از برنامه ها و سازمانها بدست دهد و لذا اثر بخشي برنامه ها زیر سوال می طریقه .
بودجه به مفهوم كلي ، برنامه كامل و وضعيت مالي يك شخص يا و يك سازمان ،يك خانواده ،
يك جامعه را براي آينده دور و نزديك مشخص و ترسيم مي كند ، بنابراين هر نظام بودجه اي اعم از وسيع يا محدود، علاوه بر ويژگي هاي خاص خود بايد سه مشخصه زير را نيز در برداشته باشد .

  1. دارا بودن هدف و چگونگی رسیدن به هدف و آثار نتایج ان
  2. برآور هزینه ها و منابع تامین مالی آنها
  3. شما می توانید تکه های دیگری از این مطلب را در شماره بندی انتهای صفحه بخوانید              
  4. در نظر گرفتن تحولات کمی میفی در وضعیت و شرایط مورد نظر از آغاز تا پایان برنامه

تعداد صفحه :166

قیمت : 14700 تومان

***

—-

پشتیبانی سایت :        ———-        [email protected]

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

***  ***

این نوشته در رشته مدیریت ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخی بگذارید