کارشناسی ارشدبررسی مسائل کیفیت توان، یافتن یک مشخصه درست از پدیده¬های کیفیت توان و ارائه راهکاری مناسب برای شرکتها و کاربران

دانلود پایان نامه

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :مطالعه مسائل کیفیت توان، یافتن یک مشخصه درست از پدیده¬های کیفیت توان و ارائه راهکاری مناسب برای شرکتها و کاربران 

تکه ای از متن پایان نامه :

به ویژه راه اندازها با قابلیت تنظیم سرعت که به دلیل سیستم حفاظت داخلیشان از کار میافتند. برآمدگی ولتاژ همچنین بر قطعات ظریف کامپیوتر تاثیر نامناسب گذاشته و باعث کوتاه کردن طول عمر آنها میگردد.

 

1-3-1-4-5-

قطعی ولتاژ:

کاهش شدید (کمتر از 10% مقدرا نامی) یا قطع کامل ولتاژ تغذیه از یک فاز و یا بیشتر را در زمان بین

ms10 تا یک دقیقه قطعی ولتاژ گویند.

اهمیت و ضرورت پژوهش:

با در نظر داشتن اهمیت سیستمهای مونیتورینگ در صنعت، همچنین پیشرفتهای شگرفی که در علوم مختلف کامپیوتر و الکترونیک شاهد هستیم و با در نظر داشتن جهانی شدن ارتباطات و اینترنت، همچنین ضعفهایی که سیستمهای مونیتورینگ موجود در برآورده کردن نیازهای جدید صنعت از خود نشان میدهند، نیاز به یک ساختار قابل توسعه که هم بتواند معضلات موجود را مرتفع کند و هم با ارائه امکانات تجزیه و تحلیل دادهها، به مدیران امکان کنترل بیشتر و تصمیمگیریهای دقیقتر را بدهد، کاملا احساس میشود.

 

 

 

مطالعه مسائل کیفیت توان، یافتن یک مشخصه درست از پدیده¬های کیفیت توان و ارائه راهکاری مناسب برای شرکتها و کاربران

 

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

 

این نوشته در پایان نامه های ارشد ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.