۵ افزونه Magento من تست کرده ام و فروش بیشتری کسب کردم

افزونه های بسیار خوبی برای صاحبان فروشگاه Magento وجود دارد که می تواند به بهبود مدیریت و عملکرد بازاریابی فروشگاه تجارت الکترونیکی شما کمک کند.

در تجربه خود به عنوان مالک آژانس بازاریابی ، من از کار کردن در ده ها کمپین جستجوگرها و تجارت الکترونیکی تجارت الکترونیک تجملاتی داشتم ، بنابراین می خواستم توصیه های خود را در مورد آنچه که من به عنوان ۵ برنامه افزودنی برتر در نظر می گیرم به اشتراک بگذارم. اگر به دنبال راهی هستید برای افزایش نرخ تبدیل برای یک فروشگاه تجارت الکترونیک.

درک این نکته مهم است که اجرای هرگونه تغییر در یک وب سایت مانند نصب برنامه های افزودنی جدید یا ایجاد تغییراتی در قسمت جلویی / پشت وب سایت شما به یک مدیر وب مستلزم است. شما نباید سعی کنید برنامه های افزودنی را نصب کنید یا تغییرات مورد نیاز برای پیگیری را با پیشنهادات من پیاده کنید. بهینه سازی خطر خود شما است.

ابزار تبدیل فروش Justuno (پنجره بازشویی برای جلوگیری از گزاف گویی)

از ۱۴٫۹۹ در ماه شروع می شود

این برنامه افزودنی ، روند نمایش پاپ آپ به بازدیدکنندگانی را که از طریق الگوهای پیمایش و حرکت ماوس به محصولات شما علاقه نشان می دهند ، خودکار می کند. این فناوری اختصاصی آن را به گونه ای رقم زده است که حتی لازم نیست از مرورگر خود کلیک کنید یا بر روی دکمه عقب ضربه بزنید تا پیش نمایش ظاهر شده برای بازدیدکنندگان از قبل واجد شرایط باشد.

Justuno تقریبا با تمام سیستم عامل های اصلی بازاریابی ایمیل سازگار است و تقریباً با تمام شبکه های اجتماعی کار می کند.

باید بگویم این پسوند و رابط آنلاین بسیار مستحکم است و ادغام چنین عملکردی مفید را در کمتر از چند ساعت بسیار آسان می کند.

به سادگی خرید Google توسط Wyomid (بصورت خودکار هزینه های خرید Google را ایجاد می کند)

۱۴۹ ٫ ۹۹ هزینه یک بار (نصب موجود با هزینه اضافی)

اگر در یک آژانس بازاریابی کار کرده اید و مجبور شده اید با سردرد ساختن یک کالای خوراکی دست و پنجه نرم کنید ، احتمالاً می دانید که یک کار دلهره آور چقدر می تواند باشد. من خوشبخت هستم که مدتی در مورد این برنامه افزودنی آگاهی داشته باشم و پسر در تنظیم کمپین های خرید برای تبلیغ کنندگان جدید Adwords کمک کرده است.

اگر با نحوه راه اندازی یک کمپین خرید آشنا نیستید ، من شما را تشویق می کنم که پست من را در این مورد مطالعه کنید. اگر شما هستید ، پس من شما را تشویق می کنم که این پسوند را در نظر بگیرید.

به طور خلاصه ، این برنامه افزودنی ، فهرست کالاهای فعلی شما را به صورت ایستاده در اختیار شما قرار می دهد و ویژگی های فروشگاه را به فرمی ترجمه می کند که مرکز بازرگان Google آن را بپذیرد.

علاوه بر این ، هنگامی که فید شما با استفاده از این برنامه افزودنی تولید می شود ، چندین ویژگی عالی وجود دارد که به شما امکان می دهد برچسب های سفارشی ، دسته بندی محصولات Google را در آن قرار دهید و تبلیغاتی را که می خواهید به عنوان پیشنهادهای ویژه در شبکه خرید نشان دهید ، به راحتی مدیریت خواهید کرد. من این محصول را برای اولین بار در نظر می گیرم که برای اولین بار کمپین های خرید Google را توصیه می کنم.

سفارش ایمیل محصولات

۱۴۹ ٫ ۹۹ هزینه یک بار (نصب موجود با هزینه اضافی)

این یک پسوند عالی برای کسانی از شما است که برای کارآیی ضعف دارند. اگر هنگام خرید محصول می بایست به نمایندگان تولید کننده ، مدیران فروش یا هر شخص دیگری ایمیل بفرستید ، می توانید با استفاده از قالب های ایمیل و کدهای نحوی ، آن را خودکار کنید.

به عنوان مثال ، اگر چندین شرکت تولیدی دارید که با آنها ارتباط برقرار می کنید تا اطمینان حاصل شود که محصولات به موقع از انبار خود خارج می شوند ، می توانید از این ابزار برای ایجاد ایمیل های خاص تولید شده که به نماینده تولید کننده هل داده می شود ، استفاده شود. شما می توانید قالب های ایمیلی را که برای هر تولید کننده ایجاد می کنید مدیریت کنید به طوری که شامل شماره حساب نمایندگی فروش ، اطلاعات سفارش (یعنی آدرس حمل و نقل ، نام مشتری و غیره ..) و موارد دیگر شوید.

این یک ابزار عالی است که باید توسط هر EC مورد توجه قرار گیردصاحب فروشگاه تجارت که باید هر بار که محصول را می فروشد ، ایمیل بفرستد.

شروع با ۲۵ دلار در هر ماه (نصب شامل نمی شود)

دلار

وقتی صحبت از مدیریت بررسی می شود ، این برنامه افزودنی همه کاره را انجام می دهد! توسعه دهندگان Yotpo راه ساده ای را برای ساده کردن روند تعدیل بررسی و یا سوالات مشتریان در مورد محصولات خاص طی کرده اند.

تن از ویژگی های بسیار جذاب برای استفاده از این قبیل موارد اضافه شده از غنی وجود دارد که به طور خودکار قطعات مورد بررسی را ایجاد می کند که وقتی واجد شرایط انجام این کار هستند می توانند در نتایج جستجوی ارگانیک ظاهر شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بررسی محصولات ، رتبه بندی ها و قطعات غنی ، اینجا را کلیک کنید.

در زیر مثالی از نتایج صفحه محصولات ارگانیک شما در صورت استفاده از بررسی یا رتبه بندی قطعات با Yotpo به نظر می رسد. بسیاری از مطالعات موردی نشان می دهند که داشتن این نوع قطعه های غنی می تواند CTR و عملکرد کلی سئو شما را بهبود بخشد.

شروع از ۱۵ دلار در هر ماه

اگر به فکر استفاده از یک راه حل چت برای دیدن تأثیرگذاری در تبدیل های خود هستید ، ممکن است بخواهید استفاده از Olark را در نظر بگیرید زیرا احتمالاً یکی از ساده ترین نرم افزارهای نصب و کار با آن است. کاربران یکپارچه را با ورود به سیستم های منحصر به فرد تنظیم کرده و مکالمات را برای سرپرست ها مشاهده می کنند و ردیابی رویداد Google Analytics را مشاهده می کنند و می توانند تعداد چت های موفق را اندازه بگیرند.

این ابزار وقتی صحبت از ویژگی های گفتگوی زنده است ، همه کار را انجام می دهد و ارزش این را دارد که بخواهید یک فروشگاه تجارت الکترونیکی را با مدیریت Magento مدیریت کنید. در صفحه نمایش زیر نمونه ای از یک پنجره گفتگوی زنده را مشاهده می کنید که در یکی از فروشگاه های مشتری ما استفاده می شود.

استفاده از برنامه های افزودنی برای بهبود عملکرد SEO و SEM در تجارت الکترونیکی شما

اکنون که فقط تعدادی از برنامه های افزودنی قدرتمند را مشاهده کرده اید که برای دارندگان فروشگاه Magento در دسترس هستند ، من شما را ترغیب می کنم برای جستجوی دیگران استفاده کنید که ممکن است برای شما مفید باشد. به عنوان یک شرکت جستجوگرهای تجارت الکترونیک ، ما از TONS از پسوندها استفاده کرده ایم.

برخی از برنامه های افزودنی که ما آنها را آزمایش کرده ایم و همچنین سایر موارد کارایی ندارند ، بنابراین هنگام کاوش در موتور جستجوی فرمت Magento Extension ، با کدام یک از آنها را انتخاب کنید. قبل از آزمایش هر پسوند ، همیشه باید بررسی کنید تا رتبه ها و بررسی های محصول را ببینید و به عنوان یک قاعده کلی ، محصولاتی که دارای نسخه ۱٫۰ هستند ، معمولاً جدید هستند و در نتیجه به روز نشده و یا نگهداری نمی شوند ، در استفاده از پسوندهای جدید که احتیاط دارید ، دقت کنید. رتبه بندی و یا بررسی کمی وجود ندارد ، زیرا می توانند صدمات بیشتری نسبت به خوب داشته باشند.

اگر برنامه های افزودنی دیگری دارید که موفقیت موفقیت را با آنها تجربه کرده اید و از خواندن آنها سپاسگزاریم ، سایر نظرات را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید!

Author: edame