۵ تکنیک اثبات شده برای ایجاد محتوای جذاب

یکی از بزرگترین چالش هایی که بازاریابان با آن روبرو هستند ایجاد محتوائی است که برجسته است. با افزایش محبوبیت در بازاریابی محتوا ، ایجاد محتوا که جذاب است برای ایستادگی از جمع و جلب توجه لازم است.

بازاریابی محتوا

بنابراین چگونه یک خالق محتوا از هزاران سازنده محتوا دیگر در آنجا جدا می شود؟ در اینجا ۵ نکته ارائه شده است.

۱ experiences تجربیات و موفقیت های خود را به اشتراک بگذارید

یکی از بهترین راهها برای ایجاد مطالب جالب ، به اشتراک گذاشتن تجربیات و موفقیت های خود است. مردم عاشق داستان و مطالعات موردی هستند زیرا شخصی هستند و تجربه هر کس منحصر به فرد است.

۵ نکاتی برای به دست آوردن پروژه های آزاد مالی دیگر

-یا-

چگونه من در یک ماه ۱۰،۰۰۰ دلار در پروژه های فریالنسانس به دست آوردم

دلار

مقاله دوم جالب تر به نظر می رسد زیرا محتوا از کسی ناشی می شود که در واقع به نتیجه ای رسیده است.

به عنوان نمونه دیگر ، در طاقچه دستور العمل ، ایجاد یک دستورالعمل بی نظیر و به اشتراک گذاری آن می تواند شما را به حالت ایستادگی درآورد. به عنوان مثال ، این شکلات های درخت کریسمس بیش از ۷۰،۰۰۰ بار ، بیشتر در Pinterest به اشتراک گذاشته شدند.

۲ ٫ سرگرمی

مردم عاشق سرگرمی هستند ، حتی در سادگی مانند وبلاگ نویسی و بازاریابی دیجیتال. در حقیقت ، صنعت سرگرمی انتظار می رود که در سال ۲۰۱۷ ۲ تریلیون دلار افزایش یابد. نیاز ما به سرگرمی با روانشناسی ذاتی ما گره خورده است.

دیجیتال

یکی از اولین وبلاگ های بازاریابی آنلاین که به یاد دارم مشترک شدن در آن است ، درآمد هوشمند منفعل توسط پت فلین است. یکی از مواردی که باعث می شود مجدداً به سایت او برگردم ، تنوع مهمانان بی نظیر در پادکست وی است.
 

 • زن و شوهرهایی که کارت های جمع آوری Magic the Gathering را به فروش می رسانند
 •  

 • جان لی دوماس در مورد چگونگی زندگی تمام وقت خود از پادکست زندگی می کند
 •  

 • کسی که با فروش هنر آنلاین درآمد کسب می کند
 • من وقتم را صرف گوش دادن به این پادکست ها کردم زیرا آنها را جالب دیدم.

  نویل مدورا از Kopywriting Kourse وبلاگ نویسی است که من به خاطر مقاله های وبلاگ سرگرم کننده و آموزشی او را تحسین می کنم. به عنوان مثال ، در این پست ، وی در مورد آزمایشگاهی که با استفاده از یک برنامه انجام داده است صحبت می کند تا نشان دهد که لبخند زدن در یک عکس باعث افزایش رتبه مطلوب مردم از وی شده است.
  لبخند

  سرگرمی و سرگرمی مطالب شما یک روش عالی برای تمایز آن از دیگران است ، به ویژه در سوله های “چگونه” و حل مسئله.

  ۳ about درباره اخبار جدید یا روندهای جدید بنویسید

  بسیاری از کارشناسان بازاریابی و وبلاگ نویسی در زمینه محتوا پیشنهاد می کنند که روی ایجاد محتوای همیشه سبز تمرکز کنید ، اما نوشتن در مورد رویدادهای اخیر و روند کوتاه مدت راهی عالی برای ایجاد محتوای جذاب برای خوانندگان شما است. در حقیقت ، برخی وب سایت ها منحصراً روی این نوع محتوا تمرکز می کنند.

  ۴ ٫ از ویدیو استفاده کنید

  ویدئو روش عالی دیگری برای برجسته کردن مطالب شما است. بسیاری از سازندگان محتوا به دلیل اینکه احساس می کنند کار سخت تر یا بیشتر خواهد بود ، ویدیو نمی کنند.

  با این حال ، فیلم به شما امکان می دهد ارتباط شخصی تری با طرفداران خود ایجاد کنید. آنها می توانند ببینند که شما یک فرد واقعی هستید و به روشی متفاوت با پیام خود درگیر هستید.
  در حالی که برخی از افراد ممکن است محتوای نوشتاری را ترجیح دهند ، برخی ترجیح می دهند به جای آن یک ویدیو تماشا کنند.

  ماری فرولو با تعبیه فیلم های یوتیوب در مقالات وبلاگ خود بسیار خوب عمل کرده است. در واقع ، او احتمالاً بازدید کنندگان زیادی را مستقیماً از یوتیوب دریافت می کند زیرا در کانال یوتیوب ۳۷۶ دنبال کننده دارد:

  ۵ ٫ در طراحی خود سرمایه گذاری کنید

  طراحی کیفیت یکی دیگر از راه های عالی برای تمایز بیشتر وبلاگ نویسان است. بیشتر نویسندگان بیشتر روی نویسندگی خود تمرکز دارند ، اما طراحی خوب می تواند حرفه ای و کیفیت را منتقل کند.

  در اینجا مثالی از لیست منابع خوب به دنبال هک های بازاریابی الکترونیکی آورده شده است:

  بسیاری از وبلاگ نویسان این مرحله را رد می کنند زیرا آنها طراح گرافیک نیستند و نمی خواهند یک نفر را استخدام کنند. اما طراحی های ساده کار دشواری یا پرهزینه نیست و من به راحتی توانستم با استفاده از ابزار دایره ، حدود یک دقیقه تصویر شماره را با استفاده از Canva بازآفرینی کنم.

  استخدام

  ایجاد محتوای عالی لزوما سخت نیست ، اگرچه اغلب نیاز به وقت و تلاش بیشتر در مقالات شما دارد. با این حال ، نتایج و توجه اضافی در طولانی مدت ارزش آن را دارد.

  Author: edame