۵ نکته برای سرعت بخشیدن به وب سایت شما که ابزارهای سرعت صفحه به شما نمی گویند

سرعت صفحه برای موفقیت وب سایت شما بسیار مهم است و ابزارهای تست سرعت صفحه مانند GTMetrix ، WebPageTest.org ، Pingdom و گوگل PageSpeed ​​Insights در کمک به شما در دستیابی به آن بسیار عالی هستند.

این ابزارها بینش ارزشمندی را برای کمک به شما در مشخص کردن سرعت صفحه شما ارائه می دهند ، با این وجود در کارهایی که می توانند انجام دهند برای بهبود سایت شما محدود هستند.

واقعیت این است که این ابزارها می توانند شما را نسبت به مسائل مربوط به مشتری که بر سایت شما تأثیر می گذارد هشدار دهد ، اما به اصطلاح نمی توانند “به زیر کلاه نگاه کنند” آنها نمی توانند در مورد فن آوری های سمت سرور که از دست رفته اید ، به شما بگویند و می توانند سرعت صفحه شما را به شدت بهبود بخشند.

در اینجا ۵ نکته وجود دارد که سرعت سایت شما را که از ابزارهای سرعت صفحه خود آموخته اید ، تسریع نمی کند:

۱ ٫ HTTP / 2 و SPDY را دریافت کنید

HTTP یا پروتکل انتقال Hypertext پروتکل استاندارد برای وب سایت ها تا زمانی است که هر کسی می تواند به خاطر بیاورد. پایه و اساس اینترنت بر پایه HTTP ساخته شده است ، و از آن زمان تا کنون قوی (کم و بیش) پایه و اساس ایستاده است. سپس در فوریه ۲۰۱۵ ، کارگروه مهندسی اینترنت (IETF) مشخصات HTTP / 2 را برای جایگزینی HTTP تأیید کرد ، وب سایت های سریعتر را با آن به ارمغان آورد.

HTTP / 2 دارای پیشرفتهای دیگری نسبت به قدیمی است:

   

 • امکان استفاده از یک اتصال TCP واحد بین مرورگر و وب سایت
 •  

 • تعدد و همزمانی – چندین فایل را به طور همزمان بارگیری کنید
 •  

 • وابستگی های جریان – مشتری می تواند به سرور بگوید که منابع برای اولویت بندی منابع کدام است؟
 •  

 • فشرده سازی هدر – کاهش اندازه هدر HTTP
 •  

 • فن آوری فشار روی سرور – قبل از درخواست ، محتوای را ذخیره و ذخیره می کند

جدول /
HTTP / 2 و SPDY سرعت و امنیت همه را در یک ارائه می دهند. آنها استاندارد جدید هستند – سریعتر و ایمن تر از آنچه که در گذشته آمده است. سایت های تجارت الکترونیکی که با اطلاعات حساس مشتری سروکار دارند ، وظیفه دارند از مشتریان خود محافظت کنند ، اما هر نوع سایتی می تواند از آنچه HTTP / 2 و SPDY ارائه می دهد ، بهره ببرد ، بنابراین اگر در حال حاضر نبودید ، حتماً سایت خود را با آنها آشنا کنید. مشتریان شما به خاطر آن متشکرند.

۲ Version نسخه PHP خود را به روز کنید

طبق گفته Pantheon ، زمان اجرای کد PHP فقط با به روزرسانی به PHP 5.5 ، که از ZendOP Cache پشتیبانی می کند ، بیش از ۲۰٪ کاهش یافته است. بنابراین اگر در بخش خوش شانس PHP 5.5.0 قرار دارید یا بعداً تمام آنچه برای انجام کار باقی مانده است ، تنظیمات Zend OPcache خود را در پرونده php.ini خود تنظیم کنید تا از حداکثر کارآیی آن استفاده کنید. حتی برخی از پیشرفت های عملکرد از PHP 5.5 به ۵٫۶ نیز وجود دارد ، بنابراین شما عاقلانه تر خواهید بود که هر چه سریعتر به روز شوید.

در حالی که ZendOP Cache بهبود عملکرد قابل توجهی را ارائه می دهد ، ارتقاء به PHP نسخه ۷ می تواند پیشرفت های بیشتری را نسبت به پیشینیان خود ارائه دهد. در مقایسه با PHP نسخه ۵٫۶ ، PHP 7 دارای ۲۰۰٪ سریعتر زمان اجرای کد PHP و ۵۰٪ مصرف کمتر حافظه است. پیشرفت های این کار به دلیل Zend Engine 3.0 است که پشتیبانی قوی از PHP را ادامه می دهد.

لطفاً توجه داشته باشید که قبل از بروزرسانی به PHP 7.0 ، باید اطمینان حاصل کنید که وب سایت و افزونه های شما با جدیدترین نسخه PHP سازگار هستند. WPEngine افزونه ای در دسترس برای WordPress دارد که می تواند افزونه ها و مضامین شما را برای هرگونه ناسازگاری با PHP 7. اسکن کند. همچنین می توانید از ابزار خط فرمان – php7cc برای بررسی ناسازگاری ها نیز استفاده کنید.

با به روزرسانی PHP ، مشکلاتی که سایت شما برای غلبه بر آن دارد را کاهش می دهیدبه کاربران نشان دهید آنچه می خواهند ببینند. ببینید آیا می توانید یکی از نسخه های بعدی را پشتیبانی کنید ، سپس از عملکردی که به دست می آورید به روز کنید و لذت ببرید. تا زمانی که شما به روزرسانی کنید ، شما و مشتریانتان سود خواهید برد.

مشکلات

۳ ٫ از شتاب دهنده برنامه های وب و حافظه پنهان حافظه استفاده کنید

علاوه بر شتابدهنده های PHP مانند Zend OPcache ، می توانید عملکرد سرعت صفحه خود را با یک شتاب دهنده برنامه وب مانند Varnish بهبود بخشید. Varnish Cache با هر سرور HTTP استفاده می شود و می تواند حداکثر ۱۰۰۰ درصد وب سایت را سرعت ببخشد. همچنین ضمن برخورداری از تعداد نامحدودی از بازدید کنندگان همزمان ، بار سرورها را تا ۸۹ درصد کاهش می دهد. Varnish Cache این کار را با ذخیره کردن پاسخ هایی که در ادامه میکرو ثانیه ها به کاربران ارائه می دهند ، انجام می دهد. اگر پاسخ قبلاً ذخیره نشده باشد ، لاک الکلی بارگیری ، ذخیره و سپس تحویل آن می دهد. بخاطر داشته باشید که موارد استثنائی در مواردی که وارنیش می تواند حافظه پنهانی داشته باشد ، مانند کوکی ها وجود دارد.

علاوه بر این ، می توانید از یک سیستم حافظه پنهان شی حافظه توزیع شده مانند Memcached استفاده کنید. در هنگام نصب ، Memcached می تواند میزان ترافیک پایگاه داده را تا ۹۵٪ کاهش دهد و امکان درخواست های بیشتر در هر ثانیه و توان بیشتر را فراهم می آورد. این کار به همان روشی که Varnish انجام می دهد ، داده ها و اشیاء را ذخیره می کند ، اما Memcached برای مدت مشخصی این کار را انجام می دهد. همچنین می توانید میزان استفاده از RAM Memcached را تنظیم کنید.
چیزی که مسئولان وب غالباً از آن غافل می شوند ، تعداد افزونه ها ، ماژول ها یا برنامه های افزودنی در داخل نرم افزار CMS یک سایت است. به دلایل زیادی می توان سایت ها را به آرامی بارگیری کرد ، اما بعضی اوقات ممکن است پلاگین های خیلی زیادی نصب شود ، یا ممکن است پلاگین هایی داشته باشید که به درستی پیکربندی نشده اند. هر افزونه ای که به سایت خود اضافه می کنید سربار اضافی اضافه می کند.

راه حل؟ شما باید مرتباً افزونه هایی را که سایت شما استفاده می کند ، مرور کنید و اطمینان حاصل کنید که فقط افزونه های ضروری و مورد استفاده فعال و نصب می شوند. اگر وردپرس را اجرا می کنید ، می توانید بطور مشخص با استفاده از افزونه هایی مانند P3 ، افزونه هایی را که سرعت سایت شما را کند می کند ، مشاهده کنید. (بله ، من می دانم که استفاده از افزونه برای یافتن و حذف سایر افزونه ها طعم آور است ، اما در این حالت ارزش آن را دارد.)

راه حل

هنگامی که یک بازدید کننده از سایت شما استفاده می کند ، می تواند تعداد زیادی صفحه مختلف را بازدید کند یا با بسیاری از موارد مختلف ارتباط برقرار کند (مانند بارگیری چندین فایل به طور همزمان). راه پیش فرض اتصال HTTP با این کار ، درمان هر درخواست جداگانه است ، و بسته شدن هر اتصال پس از انجام آن. این خیلی کارآمد نیست و می تواند منابع سرور را هدر دهد. این یک مشکل است زیرا صفحات وب اغلب از قسمتهای مختلف تشکیل شده اند و بارگیری همه این موارد می تواند مالیات برخی از اتصالات را داشته باشد.

برای موفقیت در سایت خود سرعت ببخشید

ابزار سرعت صفحه مفید است ، اما آنها همه جواب ها را ندارند. اما اگر بعد از اجرای ۵ نکته پیشنهادی ، همچنان به پیگیری سرعت صفحه خود ادامه می دهید ، سایتی خواهید داشت که مجهز به نیازهای بازدید کنندگان شما باشد:

   

 • HTTP / 2 و SPDY
 •  

 • PHP خود را به روز کنید
 •  

 • شتاب دهنده برنامه های وب و ذخیره حافظه حافظه
 •  

 • فقط افزونه های ضروری را فعال کنید
 •  

 • هدرهای زنده HTTP

به یاد داشته باشید ، شما می خواهید یک وب سایت سریع بارگذاری کنید تا به کاربران کمک کند. ابزارهای سرعت صفحه می توانند به شما کمک کنند تا اشتباه را پیدا کنید ، اما آنها هیچ راه حلی ارائه نمی دهند. بنابراین بر سایت خود کنترل کنید و مراحل بعدی را برای موفقیت در سرعت صفحه انجام دهید.

توجه: نظرات بیان شده در این مقاله ، نظرات استf نویسنده ، و نه لزوماً دیدگاه های Caphyon ، کارکنان یا شرکای آن.

Author: edame

دسترسی از طریق نسخه پروتکل HTTP زمان بارگیری متوسط ​​صفحه
HTTP 1.x ۹ ۰۷ ثانیه.
SPDY / 3.1 ۷ ٫ ۰۶ ثانیه.
HTTP / 2 ۴ ٫ ۲۷ ثانیه.